Trochę historii

Marka GENTIS powstała w 2011 roku z myślą o szerokim wsparciu administracyjnym klientów indywidualnych oraz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Do głównych obszarów działalności marki należy sporządzanie różnego rodzaju pism urzędowych i biznesowych, kompleksowe wsparcie administracyjne, a także pomoc w uzyskaniu należnych odszkodowań i skup wierzytelności.

Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywany przez nas zakres usług przekładał się na pozytywny odbiór marki wśród klientów oraz partnerów biznesowych. Pracowitość, uczciwość oraz profesjonalizm to nadrzędne wartości naszej marki, którym jesteśmy wierni od wielu lat.

Jako jedni z pierwszych w regionie zaoferowaliśmy outsourcing usług sekretarskich i biurowych dla małych i średnich firm. Dzięki niemu przedsiębiorcy mogą skupić się na rozwoju swojego biznesu, a jednocześnie mieć pewność, że kwestie organizacyjno-administracyjne będą zrealizowane w najbardziej efektywny z możliwych sposobów.

Takie rozwiązanie ma również korzyści finansowe – jest dużo tańsze niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań, a dzięki różnym pakietom każdy ma możliwość wyboru opcji odpowiadającej potrzebom i możliwościom.